4d na wycieczce

25 kwietnia 2024 r. klasa4d,

wraz z Panią Dorotą Micherdzińską i Panem Krzysztofem Dzierbickim, wybrała się na wycieczkę autokarową do Zagnańska i Oblęgorka. Wyjeżdżaliśmy w deszczu, ale pomogły głębokie uśmiechy do słonka, które nieśmiało zaczęło wkrótce świecić. Pierwszym punktem wyprawy były odwiedziny u najstarszego mieszkańca lasów i parków, czyli potężnego dębu Bartek.
Następnie udaliśmy się do pałacyku Henryka Sienkiewicza w Oblegorku. Po spacerze piękną lipową aleją dotarliśmy do celu. Zwiedziliśmy piękne wnętrza, wysłuchaliśmy historii o powstaniu utworu W pustyni i w puszczy i z niecierpliwością oczekiwaliśmy na grę terenową i ognisko. Wszystko się udało, a towarzyszyły nam świetny humor i niezła pogoda.
Do Łodzi wróciliśmy pełni wrażeń i bardzo zadowoleni.

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN