SZKOLNY TURNIEJ WIEDZY O SPORCIE

W maju odbyła się kolejna edycja Szkolnego Konkursu Wiedzy o Sporcie, tym razem… online.

Wszyscy mogli sprawdzić swoją wiedzę z zakresu wychowania fizycznego, dyscyplin sportowych oraz edukacji zdrowotnej. Uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach. Klasy 4-5 miały do wykonania krzyżówkę sportową, natomiast klasy 6-8 rozwiązywały test na platformie Quizizz.  Uczestnicy wykazali się wiedzą sportową, spostrzegawczością oraz refleksem.

Z krzyżówką najlepiej poradziły sobie  Nikola Zielińska z klasy 5a oraz Julia Kapela z 5cJ, które znalazły aż 52 słowa związane ze sportem.

W kategorii klas starczych:

• 1 miejsce zajęła Weronika Piekarska z klasy 6d
  • 2 miejsce zajął Piotr Sowiński z klasy 8a