Konkursu Wiedzy O Sporcie

Dnia 11 kwietnia, 3 uczniów z klasy 7a-Oliwia Frączak, Gabriela Gajak, Szczepan Peła oraz uczeń z klasy 6a- Michał Gabryelczyk, pod opieką Pani Agnieszki Sokołowskiej, wzięli udział w Ogólnołódzkim Konkursie Wiedzy O Sporcie, organizowanym przez Miejski Szkolny Związek Sportowy.
   Uczniowie drużynowo wywalczyli wicemistrzostwo Łodzi!
   Konkurs składał się z kilku części. Pierwsza-pisemna dawała możliwość drużynie udziału w drugim etapie-ustnym. Po nim następował ostatni, decydujący, w którym nasi uczniowie poradzili sobie znakomicie.
  Osoby, które najlepiej spośród wszystkich napisały pierwszą część, brały udział w finale o miejsca indywidualne.
W ten sposób Szczepan Peła uzyskał 5 miejsce w naszym mieście.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN