Co się działo w 6C i 6A

Ten czas był dla nas i naszych nauczycieli bardzo trudny. Mimo to minął nadspodziewanie szybko. Uczniowie naszej klasy licznie reprezentowali klasę i szkołę w wielu konkursach międzyszkolnych i szkolnych zajmując czołowe lokaty. Była wyprawa do kina i wybory najżyczliwszych. To Martyna i Rafał zajęli pierwsze lokaty-GRATULUJEMY!
W dniach 8 i 9 maja pojechaliśmy, wraz z zaprzyjaźnioną klasą 6a, na wyczekiwaną długo wyprawę autokarową. Walczyliśmy pod Grunwaldem z Krzyżakami, byliśmy w mieście Mikołaja Kopernika -w Olsztynie. Tam odbyliśmy astronomiczną podróż w czasie pobytu w planetarium. Zamieszkaliśmy nad przepięknym Jeziorem Gim. Było ognisko, pieczony chlebek i kiełbaski. Zwiedziliśmy miasto Olsztynek, a w nim Muzeum Stalagu B oraz sławny w Polsce miejscowy skansen. Pogoda dopisała, humory też, a wspomnienia pozostaną niezapomniane.
Teraz oczekujemy na zakończenie roku szkolnego i upragnione wakacje, a od września będziemy klasą 7, jednak w innym składzie osobowym. To wielka niewiadoma, ale jesteśmy dobrej myśli!

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN