Szanowni Rodzice!

Miło nam poinformować Państwa, że w okresie ferii zimowych (13-24 stycznia 2020r.)…

Szkoła Podstawowa nr 184 w Łodzi we współpracy z Miastem Łódź będzie realizowała zajęcia w formie półkolonii dla dzieci w wieku 7-12 lat.

Uczestnicy zajęć będą mieć zapewnioną opiekę w godzinach 8.00 -16.00.

Wszyscy organizatorzy wypoczynku na terenie Miasta Łodzi będą pobierać opłatę za pobyt dziecka w wysokości 15 zł za jeden dzień, dzięki której zapewnione będzie wyżywienie dla uczestników.

Rekrutacja rozpocznie się we wtorek 10 grudnia 2019r. i prowadzona będzie indywidualnie przez każdą placówkę organizującą zimowy wypoczynek.

W Szkole Podstawowej nr 184 zapisy przyjmowane będą w sekretariacie szkoły w godzinach: 8.00-16.00  zgodnie z regulaminem rekrutacji.

kierownikiem wypoczynku feryjnego będzie – p. Małgorzata Nowak

Zapraszamy.

Regulamin rekrutacji uczestników wypoczynku zimowego
w Szkole Podstawowej nr 184 w Łodzi