6D NA KRĘGIELNI

20 lutego uczniowie klasy 6d…

wraz z wychowawcą Aleksandrą Jaśkiewicz oraz opiekunem Magdaleną Modrzejewską wybrali się na kręgle do kręgielni „Grakula” w Manufakturze.

Nasi wychowankowie mieli do dyspozycji kilka torów, dzięki czemu mogli zmierzyć się między sobą i poczuć nutkę zdrowej rywalizacji 😉 Pod koniec gry, wiele osób mogło pochwalić się bardzo wysokimi wynikami!

Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą! Była to doskonała okazja, aby ze sobą pobyć, porozmawiać, zintegrować się, a przy tym aktywnie spędzić czas. Uczniowie ćwiczyli umiejętność skupienia, koncentracji i dokładności, a przy tym koordynacji ruchowej. Dwie godziny gry szybko minęły, a my już nie możemy doczekać się kolejnej wycieczki.

Przy okazji, bardzo dziękujemy Pani Magdalenie Modrzejewskiej – mamie Piotra, za pomoc i wspólną wycieczkę! 🙂 🙂

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN