Ciekawe przebranie historyczne

Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie i licznie zaangażowali się w konkurs historyczny pt. „Ciekawe przebranie historyczne”. Przebrania uczniów za interesujące, pasjonujące postacie historyczne przerosły nasze oczekiwania. Uczniowie świetnie poradzili sobie z opisami postaci, zarówno w języku polskim jak i w języku angielskim. Wyniki konkursu są następujące:I miejsce zajęli:

Agata Reszelewska, klasa 4a
Patrycja Grzelak, klasa 4d
Michalina Jarecka, klasa 4a
Michał Przygoński, klasa 4a
Zuzanna Rębacz, klasa 6f
Grzegorz Chałubek, klasa 6f

II miejsce zajęli:

Adam Nowosielski, klasa 6f
Jan Leszczyński, klasa 8a
Kacper Leszczyński, klasa 6f

III miejse zajęli:

Marcelina Jarecka, klasa 7d
Mikołaj Grzelak, klasa 5b


Serdecznie gratulujemy zaangażowania, kreatywności oraz sukcesów: Aneta Adamczyk, Sylwia Stolińska

Written by 

Rafał Migowski