Miło nam ogłosić, że wśród laureatów VII edycji Konkursu Przyrodniczo Informatycznego
pn. „ZWIERZĘTA CHRONIONE REGIONU ŁÓDZKIEGO”
jest Maciej Rogoziński uczeń klasy 7d.

Maciek zajął III miejsce
GRATULUJEMY I ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW
a to prezentacja Maćka – zobacz






Reprezentacja naszej szkoły…
20 grudnia w naszej szkole odbyło się oficjalne rozdanie dyplomów i nagród
Krzysztof Sowiński – uczeń klasy VI d zdobył wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie…
