„HABLO ESPAÑOL”

UMIEJĘTNOŚCI NASZYCH UCZNIÓW Z JĘZYKA HISZPAŃSKIEGO W KONKURSIE „HABLO ESPAÑOL”.

W czerwcu w naszej szkole odbył się konkurs z języka hiszpańskiego „Hablo español” zorganizowany przez Aleksandrę Jaśkiewicz. Nasi uczniowie wykazali się niesamowitą pomysłowością i kreatywnością oraz wiedzą i umiejętnościami językowymi.

Laureaci konkursu:
I miejsce ex aequo – Marta Gorzeń (klasa 8a) oraz Julia Koziczak (klasa 7a)
II miejsce – Julia Wasilewska (klasa 7a)
III miejsce – Antonina Walczyk (klasa 7c) oraz Klaudia Matuszczak (klasa 7c)

Wyróżnienia:
Marta Chachuła (klasa 7a) oraz Wiktor Zaborniak (klasa 8a),
a także
Nikola Zielińska (klasa 5a) oraz Maksymilian Koza (6b), którzy mimo tego, że są w klasach młodszych również zdecydowali się na udział w konkursie i świetnie sobie poradzili! 🙂

Poniżej prezentujemy zwycięskie filmy: Marty Gorzeń – uczennicy klasy 8a oraz Julii Koziczak – uczennicy klasy 7a.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom oraz życzymy dalszych sukcesów!