Sukces Patrycji :)

10 maja nastąpiło ogłoszenie wyników
konkursu o fotograficznego

„Polska awifauna”,

którego pomysłodawcą i organizatorem jest dr Bronisław Matusz, pracownik CRE i pasjonat fotografii.

W konkursie wzięło udział 47 uczestników z kilku powiatów.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice:
Małgosia Gajewicz, Jula Zielińska, Maja Matysiak i Ala Pietrus z  klasy 5c
Maja Sendkowska i Patrycja Ogrodowczyk z klasy 6a.

Komisja przyznała jeden tytuł Mistrza Fotografii oraz równorzędne wyróżnienia, uznanie komisji zyskała praca  Patrycji Ogrodowczyk, która znalazła się wśród wyróżnionych.

„Podziwiam Waszą pasję, spostrzegawczość i talent. Gratuluję nagrodzonym i wszystkim uczestnikom konkursu, którzy podjęli się trudu fotografowania ptaków w ich naturalnym środowisku.
Życzę Wam dalszych sukcesów”

– mówił starosta Bogdan Jarota, który wręczył nagrody laureatom wraz z dyrektor CRE Lidią Leśniewicz.

GRATULUJEMY 🙂 🙂 🙂 i życzymy dalszych sukcesów