Nauka poprzez zabawę

W tym roku (2018) klasa 7a postanowiła połączyć zabawę z edukacją.


W ramach dwóch przedmiotów, uczniowie w parach lub indywidualnie tworzyli strony internetowe. Jakie zrobić uczyli się na lekcjach informatyki, pod okiem Pana Krzysztofa Dzierbickiego. Tematyka stron związana była z lekcjami biologii, prowadzonej przez Panią Agnieszkę Smardzewską-Czekaj. To w czasie tych lekcji uczniowie otrzymywali przykładowe  pomysły na tematykę stron.

Podczas trwania projektu uczniowie nauczyli się wiele poprzez zabawę, a efekty różnych, wyjątkowych prac możecie zobaczyć tutaj:

zapraszam do oglądania efektów naszej zabawy
Oliwia Frączak

Written by 

Krzysztof Dzierbicki - nauczyciel informatyki w SP 184, webmaster strony sp184lodz.edu.pl, fotograf, edukator.dzierbicki.pl, administrator szkolnej sieci LAN